Middle Distance - Start List

<< Back
    Stno Name                               Nation                Start 


Men  (36)                                    

       1 Cheng Hsiung CHEN                  TPE                   14:02 
       2 Simon UPPILL                       AUS                   14:04 
       3 Pavol BUKOVAC                      SVK                   14:06 
       4 Jan SEDIVY                         CZE                   14:08 
       5 Hiroyuki KATO                      JPN                   14:10 
       6 Ming Yen WU                        TPE                   14:12 
       7 Shigeyuki KOIZUMI                  JPN                   14:14 
       8 Nicholas MULDER                    RSA                   14:16 
       9 Michael SMITH                      CAN                   14:18 
      10 Clement VALLA                      FRA                   14:20 
      11 Darren ASHMORE                     NZL                   14:22 
      12 Jean Baptiste BOURRIN              FRA                   14:24 
      13 Mikkel LUND                        DEN                   14:26 
      14 Andreas RUEDLINGER                 SUI                   14:28 
      15 Jonas Vytautas GVILDYS             LTU                   14:30 
      16 Julian DENT                        AUS                   14:32 
      17 Alexey BORTNIK                     RUS                   14:34 
      18 Lars SKJESET                       NOR                   14:36 
      19 Ross MORRISON                      NZL                   14:38 
      20 Edgars BERTUKS                     LAT                   14:40 
      21 Rasmus Rossen SOES                 DEN                   14:42 
      22 Martins SIRMAIS                    LAT                   14:44 
      23 David BRICKHILL-JONES              GBR                   14:46 
      24 Mattias MILLINGER                  SWE                   14:48 
      25 Scott FRASER                       GBR                   14:50 
      26 Matthias MUELLER                   SUI                   14:52 
      27 Oeystein Kvaal OESTERBOE           NOR                   14:54 
      28 Dmitry TSVETKOV                    RUS                   14:56 
      29 Tero FOEHR                         FIN                   14:58 
      30 Peter OEBERG                       SWE                   15:00 
      31 Tomas DLABAJA                      CZE                   15:02 
      32 Daniel HUBMANN                     SUI                   15:04 
      33 Andrey KHRAMOV                     RUS                   15:06 
      34 Lukas BARTAK                       SVK                   15:08 
      35 Simonas KREPSTA                    LTU                   15:10 
      36 Pasi IKONEN                        FIN                   15:12 



Women  (36)                                  

      41 Mikiko MINAGAWA                    JPN                   12:32 
      42 Karine D'HARREVILLE                FRA                   12:34 
      43 Katarina LABASOVA                  SVK                   12:36 
      44 Sarah BRANDRETH                    CAN                   12:38 
      45 Elizabeth INGHAM                   NZL                   12:40 
      46 Charlotte BOUCHET                  FRA                   12:42 
      47 Chieh CHEN                         TPE                   12:44 
      48 Kajsa NILSSON                      SWE                   12:46 
      49 Iveta DUCHOVA                      CZE                   12:48 
      50 Johanna ALLSTON                    AUS                   12:50 
      51 Wan Jyun SIE                       TPE                   12:52 
      52 Tania WIMBERLEY                    RSA                   12:54 
      53 Maja Moeller ALM                   DEN                   12:56 
      54 Mari M FASTING                     NOR                   12:58 
      55 Yulia NOVIKOVA                     RUS                   13:00 
      56 Tania LARSEN                       NZL                   13:02 
      57 Yoko BAMBA                         JPN                   13:04 
      58 Inga DAMBE                         LAT                   13:06 
      59 Jana MACINSKA                      SVK                   13:08 
      60 Sandra PAUZAITE                    LTU                   13:10 
      61 Helen BRIDLE                       GBR                   13:12 
      62 Kathryn EWELS                      AUS                   13:14 
      63 Inga KAZLAUSKAITE                  LTU                   13:16 
      64 Merike VANJUK                      EST                   13:18 
      65 Radka BROZKOVA                     CZE                   13:20 
      66 Galina VINOGRADOVA                 RUS                   13:22 
      67 Rahel FRIEDERICH                   SUI                   13:24 
      68 Elise EGSETH                       NOR                   13:26 
      69 Dana BROZKOVA                      CZE                   13:28 
      70 Minna KAUPPI                       FIN                   13:30 
      71 Angela WILD                        SUI                   13:32 
      72 Aija SKRASTINA                     LAT                   13:34 
      73 Bodil HOLMSTROEM                   FIN                   13:36 
      74 Sarah ROLLINS                      GBR                   13:38 
      75 Linnea GUSTAFSSON                  SWE                   13:40 
      76 Signe Rossen SOES                  DEN                   13:42